Follow us Today has already donated 656.00 €

Atbalsts Dmitrijam Medvedevam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina.

Gadā nepieciešami: 6000 lati

Dmitrijs Medvedevs, dz. g. 2007., Dagda

Dima ir puisēns no Dagdas. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Zēns piedzima priekšlaicīgi 8 mēnešos, bija paaugstināts tonuss rokās un kājās.
Bērns aktīvi rāpo, sēž uz ceļgaliem, pieceļas pie atbalsta, smaidīgs, patīk kontaktēties ar vienaudžiem, brīvi runā divās valodās, laba atmiņa.
Pēc rehabilitācijas kursa Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Dima ir kļuvis drošāks un sāka celties pie atbalsta.
Paldies visiem ziedotājiem, draugiem, radiem, paziņām un visiem tiem labajiem ļaudīm, kuri nebija vienaldzīgi un ziedoja zēna ārstniecībai.

Rehabilitācijas ir jāturpina. Uz Rehabilitācijas klīniku Truskavecā jādodas 3 reizes gadā. Gadā kopā nepieciešami 6000 lati.

 Palīdzēsim Dimam  mācīties staigāt, baudīt īstu un pilnvērtīgu bērnību!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Support for Ukrainian refugees

Body Armour Vests for Ukraine's Medics

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 387.77 €