Follow us Today has already donated 666.00 €

Atbalsts Artūram Stradam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.
Gadā nepieciešams: 2550 lati.
Artūrs Strads, dz. g. 2006., Madonas novads
 Puisēnam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Artūrs pats nestaigā, jo kustību traucējumi ir abām kājām. Taču ģimene nepadodas, regulāri nodarbojas ar puiku un ir redzami uzlabojumi. Artūrs ir sācis pieturēdamies stāvēt. Apsēdinot pie galda, pats ēd un rotaļājas. Viņš ļoti labi saprotas ar citiem  bērniem, diemžēl savas slimības dēļ rotaļās netiek viņiem līdzi.
Artūriņa ģimenē ir mamma tētis un vecāks brālis. Vienīgais ģimenes  apgādnieks pašlaik ir tētis. Ģimene regulāri vadā zēnu uz dažādām rehabilitācijas un ārstniecības procedūrām. 
 Pateicoties ziedotāju atsaucībai Artūrs tagad var regulāri apmeklēt reitterapijas nodarbības. Paldies!
Ārsti  redz pozitīvu progresu zēna  veselībā un iesaka tālāku rehabilitāciju. Artūram  rekomendē saņemt rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Tam nepieciešami 2550 lati.
Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ lūdzam ziedotāju palīdzību!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families in Poverty

Palīdzība Samantai Sīlei

Twitter Convoy for Ukraine

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 397.77 €