Follow us Today has already donated 1,204.26 €

Atbalsts Artjomam Antonovam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā
Gadā nepieciešami: 640 lati.

Artjoms Antonovs, dz. g. 2003., Liepāja

Artjomam uzstādītā diagnoze - agrīns organisks centrālās nervu sistēmas bojājums, garīgās attīstības aizture. Distonijas sindroms. Zēnam ir mācību un uzvedības traucējumi. Zēnam ir arī runas un kustību traucējumi. Artjoms mācās specialajā skolā.
Artjomam patīk mūzika, stāsti un pasakas, kustību aktivitātes. Artjoms ir ļoti emocionāls, sirsnīgs, draudzīgs zēns. Zēnu audzina vecmāmiņa un visus spēkus velta, lai mazdēla veselības stāvokli uzlabotu.

 

2011. gadā par saziedotajiem līdzekļiem Artjoma ārstniecībai zēns saņēma regulāru rehabilitāciju pie biedrības Kurzemes akcija ”Saules stars”” Interdisciplinārā Bērnu attīstības centra speciālistiem. Tas iekļāva vispārējās masāžas kursus, mūzikas terapiju, Montessori nodarbības.
Lai zēns arī turpmāk saņemtu šos rehabilitācijas pasākumus gadā kopā nepieciešami 640 lati. Artjoma fiziskajai un emocionālajai attīstībai šīs nodarbības ir ļoti nepieciešamas.
Ģimene ir trūcīga un līdzekļi nepietiek, lai nodrošinātu zēnam nepieciešamo rehabilitāciju.

Palīdzēsim Artjomam!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stand With Ukraine

For Mothers of Seriously Ill Children

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Keitai Vītiņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 439.60 €