Follow us Today has already donated 4,156.00 €

Atbalsts Armandam Ošiņam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā.

 Gadā nepieciešami: 720 lati.

Armands Ošiņš, dz.g. 2005., Rīga

Armands piedzima 35. grūtniecības nedēļā . Puisītim uzstādīja diagnozi – bērnu cerebrālā trieka, spastiska apakšējā paraparēze ar kustību traucējumiem. Zēnam ir psihomotorās attīstības un valodas tempa aizture, ir traucēta sīkā motorika. Armands sāka staigāt 3 gadu vecumā.
Viņš ir jauks, dzīvespriecīgs zēns, apmeklē bērnudārzu. Armandam ir dvīņu brālis Artūrs.

 Pateicoties ziedotāju atbalstam Armandam bija iespēja saņemt rehabilitāciju Latvijā. Tika nodrošināta reitterapija, montesori nodarbības. Paldies par atsaucību un ziedojumiem. Zēna veselības stāvoklis ir uzlabojies.

Diemžēl vecāki nevar iekrāt līdzekļus turpmākai rehabilitācijas apmaksai. Armanda māmiņa ir redzes invalīde. Ģimene ar valsts, ziedotāju un pašu spēkiem ir spējusi nodrošināt  rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”, „Gaiļezers”, apmeklējis logopēdu, konsultējies pie ergoterapeita.

 Lai veicinātu bērna attīstību un veselības uzlabojumu ir nepieciešams saņemt regulāras rehabilitācijas – reitterapiju, montesori nodarbības, mūzikas terapija. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sofijai Sirmei

Palīdzība Markusam Svilānam

For Families in Poverty

Karo droši!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 488 772.95 €