Follow us Today has already donated 3,149.97 €

Atbalsts Aleksandram Kušļim

Ziedojumu piesaiste Aleksandram uz laiku tiek pārtraukta, jo līdzekļi rehabilitācijas kursam 2012. gadā tiek vākti citā organizācijā.

Mērķis: rehabilitācija.
Nepieciešami: 2155 lati gadā.
Aleksandrs Kušļis, dz.g. 1997., Rīga.
 
Aleksandrs ir emocionāls, smaidīgs un vienmēr pozitīvs bērns, taču viņam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka - spastiskā tetraparēze, kā arī ir uzvedības traucējumi un astigmātisma - redzes traucējumi.

Aprūpes laikā Aleksandrs aktīvi līdzdarbojas, taču pats saviem spēkiem nespēj paēst un pārģēbties, kā arī ir grūtības pārvietoties- staigāt.

Aleksandrs ir vienīgais bērns ģimenē. Bērna māte ir 1.grupas invalīde, tēvs ir vienīgais ģimenes pelnītājs. Lielu atbalstu sniedz Aleksandra vecmāmiņa.

Aleksandram nepieciešama atkārtota rehabilitācija Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā. Taču ģimene to nevar atļauties, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu, lai Aleksandrs varētu iziet rehabilitācijas kursu.

No Labestības dienā 2010 saziedotajiem līdzekļiem Aleksandram tika apmaksāts viens rehabilitācijas kurss, taču rehabilitācija nepieciešama katru gadu.
2011. gadā Aleksandram rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas centrā nodrošināja biedrība „Sociāli nozīmīgu projektu centrs VARONIS”. Vairāk informācija par organizāciju: www.varonis.lv

Paldies visiem ziedotājiem par atbalstu!

Projekts ievietots 01.01.2012., pēdējās izmaiņas 30.05.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ilonai Visockai

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Palīdzība Inai Baurdai

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 033 809.58 €