Follow us Today has already donated 315.00 €

Atbalsts Adriānai Meļehovai

Mērķis: Rehabilitācija 

Gadā nepieciešams: 1387 lati

Adriāna Meļehova, dz.g. 1999., Jēkabpils 

 Meitene piedzima priekšlaicīgi un viņas pamatdiagnoze ir BCT- spastiska tetraparēze, PMA un valodas aizture.

Adriāna slimo kopš dzimšanas , nestaigā, nevar patstāvīgi apģērbties un labā roka ir mazkustīga. Meitene pārvietojas rāpus un iet ar staiguli pieaugušā pavadībā. Izdarītas divas ortopēdiskās operācijas.

Adriāna mācās 4. Klasē. Meitenei ir mājas apmācība, apmeklē logopēda nodarbības. Ar dvīņu māsas starpniecību uzzina visu par klases un skolas dzīvi. Interesē viss apkārt  notiekošais, izsaka savu viedokli.

Patīk spēlēties, skatīties TV pārraides un klausīties grāmatas, ko lasa priekšā. Var dzirdēto atstāstīt tuvu tekstam. Pati nelasa, burtus pazīst daļēji.

 Lai attīstītu un pilnveidotu lasītprasmes, rakstītprasmes latviešu valodā, kā arī, lai attīstītu bērna roku pirkstu sīko muskulatūru, uzmanības noturību, darbības reakciju speciālisti iesaka iegādāties datoru.  Adriāna iziet rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”. Ir nepieciešams tos atkārtot. Ģimenei tādu līdzekļu nav, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu.

Projekts ievietots portālā: 16.12.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Palīdzība Venitai Elerei

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība Vladam Kanisavskam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

180 811.88 €