Follow us Today has already donated 340.00 €

Atkārtota palīdzība Vandai Reisai

Vanda ir no Saldus novada, pēdējos 20 gadus viņa strādāja Ezeres pagasta pārvaldē. Viņai ir dēls un meita, divas mīļas mazmeitiņas. Diemžēl dzīve Vandai ir nesusi ļoti lielas skumjas - dēls jau daudzus gadus ir 1.grupas invalīds un pati uz 60 gadu dzimšanas dienu saņēmusi skaudru ziņu - atklāts ādas vēzis - melanoma.

Pirms nepilniem četriem gadiem Vandai atklāja melanomu labajā pēdā, tika pārciestas trīs operācijas divu mēnešu laikā. Tam visam pāri ir apjukums, neziņa un depresija par tālāko dzīvi. Tika uzsākta imūnterapija, kas nedeva gaidīto rezultātu un slimība turpina progresēt - mezgli plaušās, slikta pašsajūta un pastiprināta svīšana. Lai ārstētu smago slimību ārstu konsīlijs ir nozīmējis ļoti dārgas, valsts neapmaksātas zāles -Yervoy. Jau pērn Vandai ar ziedotāju palīdzību bija iespēja saņemt 3 zāļu devas, bet ārstēšanu ir svarīgi turpināt, lai būtu rezultāts.  Vandai ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 6 652 eiro, kopā 7 kursiem nepieciešami 46 564 eiro. Šādi līdzekļi viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Vandai uzvarēt cīņu ar smago slimību!

 

The Project is placed online on: 15.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families with Disabled Children

For Mothers of Seriously Ill Children

Light road for Donbas

Help Infants and Toddlers Grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €