Follow us Today has already donated 3,744.00 €

Atkārtota palīdzība Ligitai Pavlovičai

Mūsu palīdzību atkal lūdz 47 gadus vecā Ligita no Jūrmalas. Viņa daudzus gadus nostrādāja par šuvēju, tad radās izdevība strādāt lidostā, pēdējos gadus restorānā Jūrmalā. Viņa audzina dēliņu Ernestu, kuram ir tikai 11 gadi. “Mēs ar dēliņu esam divi vien. Par to nekad neesmu pārdzīvojusi, vienmēr esmu strādājusi un nopelnījusi pietiekami, lai varētu apgādāt mūs abus. Abi ar dēlu esam izbraukājuši un apskatījuši Latviju. Mums patīk ceļot”, stāsta Ligita. 

Diemžēl pirms 4,5 gadiem Ligitai atklāja zarnu vēzi  4. stadijā ar metastāzēm aknās. Tad sākās cīņa ar šo slimību – operācijas, ķīmijterapijas. Slimība atkāpās un tad atgriezās ar jaunu sparu. Ligita nezaudēja cerību un turpināja cīnīties. Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar Bevacizumab un Capecitabin, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību un veicina atveseļošanos. Diemžēl valsts šīs zāles Ligitai neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām Ligitai nepieciešami 915,43 eiro lai ārstētos. Kopā nepieciešamas 18 zāļu devas par kopējo summu  16 477,74 eiro. “To naudu, kas ir nepieciešama zālēm, nopelnīt nevaru, jo esmu palikusi bez darba, tikai ar 1. grupas invaliditātes pabalstu. Lūdzu palīdzēt, lai Ernestam būtu mamma un lai es redzētu, kā izaug mans dēls, ” atzīst Ligita un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

 Palīdzēsim Ligitai!

The Project is placed online on: 15.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Miķelim Audzeram

For Chronically and Terminally Ill People

Palīdzība Vijai Auzānei

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 106.30 €