Follow us Today has already donated 4,025.00 €

Atbalsts Ukrainas mācībspēku ģimenēm un RSU studentiem

Krievijas militārā agresija ir radījusi nozīmīgu krīzi Ukrainas augstākās izglītības un zinātnes sistēmā. Ukrainas intelektuālā attīstība apstājās līdz ar Krievijas militāro agresiju. Rezultātā daudzi studētgribētāji, zinātnieki un pasniedzēji kopā ar savām ģimenēm joprojām izceļo no Ukrainas, meklējot iespējas turpināt savu akadēmisko izaugsmi un karjeru citviet pasaulē.
Jau sākot ar kara pirmajām dienām, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aktīvi iesaistījās un organizēja atbalstu RSU studentiem un pasniedzējiem no Ukrainas. Piemēram, RSU studentiem no Ukrainas jau 100 % apmērā tika segta pavasara studiju ceturkšņa mācību maksu, tāpat arī gan studentiem, gan pasniedzējiem tika piedāvāta bezmaksas dzīvesvieta RSU dienesta viesnīcās, kā arī tika nodrošināta ikmēneša stipendija līdz brīdim. Studenti un pasniedzēji ar ģimenēm no Ukrainas tika nodrošināti arī ar sadzīvei nepieciešamajām precēm.
RSU ir gatava nodrošināt daudz plašāku atbalstu studentiem, pasniedzējiem un zinātniekiem ar ģimenēm no Ukrainas. Ņemot vērā ierobežotos augstskolas resursus tik plašam Ukrainas jauniešu un akadēmiskā personāla atbalstam, RSU aicina ikvienu ziedot finanšu līdzekļus studētgribētāju, pasniedzēju, zinātnieku un viņu ģimeņu atbalstam no Ukrainas.
Ziedotie finanšu līdzekļi ļaus segt izmaksas par:
• Studiju maksas atlaidēm attiecīgajam akadēmiskajam gadam,
• Atvērtās universitātes kursiem vai
• Profesionālās pilnveides kursiem vai
• Reģistrācijas maksu jaunajiem studentiem.

The Project is placed online on: 20.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Sandrai Uļjānei

For Families with Disabled Children

Palīdzība Anitai Vallei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 387.30 €