Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Dakteris Delfīns - Aleksandram Kņaževam

Sašam ir 14 gadi. Jau no piedzimšanas brīža maziem solīšiem zēns cenšas pielāgoties mūsu pasaulei. Sašam ir runas traucējumi un hiperaktivitātes sindroms. Zēns ir ļoti enerģisks un aktīvs, un tas traucē viņa koncentrēšanās spējām – savu uzmanību kam konkrētam spēj veltīt 3- 5 minūtes, pēc tam Aleksandram nepieciešamas jaunas aktivitātes un nodarbes. Vājās koncentrēšanās spējas sagādā nopietnas grūtības gan skolā, gan mājās.

Saša delfīnterapiju Minskas delfinārijā jau apmeklējis trīs reizes. Jau no pirmās minūtes zēnam izveidojās brīnišķīgs kontakts ar delfīnu. Ar lielu aizrautību Saša izpildīja visus trenera/ terapeita uzdevumus, jo visas darbības bija virzītas uz sadarbību ar delfīnu.

Pēc katras delfīnterapijas vecāki un skolotāji atzīmēja, ka Saša kļuvis nedaudz mierīgāks, spēj ilgāku laiku koncentrēties, stundās ļoti cenšas pildīt uzdoto un to, ka ar Sašu ir vieglāk vienoties par dažādiem jautājumiem. Dēla sasniegumi vecākiem ir kā apstiprinājums, ka dara visu pareizi. Kaut maziem solīšiem, tomēr Sašas savā attīstība soļo uz priekšu.

Speciālisti uzskata, ka rehabilitācija dos krietni labākus rezultātus, ja delfīnterapiju zēns turpinās regulāri – divas reizes gadā. Kopā tas izmaksātu 1300 eiro gadā. Diemžēl ģimenei nav tādu ienākumu, lai nodrošinātu bērnam šādu delfīnterapijas regularitāti. Ģimene ļoti tic, ka gan ar draugu, gan gluži svešu cilvēku palīdzību Sašam izdosies apgūt jaunas prasmes, uzlabot savu uzmanības noturību un koncentrēšanās spējas, iepazīt jaunas sajūtas un emocijas.

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 27.01.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība cilvēkiem pēc insulta

Mazajām sirsniņām Rīgā

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Aināram Bušam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

809 831.60 €