Seko mums Šodien saziedoti jau 2,260.00 €

"Cimdiņš" kustībā

Atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš" nepieciešams Jūsu atbalsts, lai bērni, jaunieši un pieaugušie ar smagiem kustību traucējumiem varētu saņemt nepieciešamo aprūpi dienas centrā. Par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādāts pacēlājs, kuru izmantos klientu transportēšanai- ieceļot un izceļot no mašīnas. Atbalsta centrā "Cimdiņš" sākotnēji atbalsts tika sniegts bērniem, taču nu jau bērni ir izauguši un centra darbinieki fiziski vairs nespēj viņus pacelt un nodrošināt nepieciešamo aprūpi. 

Pacēlājs dotu iespēju bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem iespēju regulāri apmeklēt dienas centru un piedalīties tā aktivitātēs- saņemt sociālo aprūpi un nodrošināt higiēnu, piedalīties sporta aktivitātēs, radošajās darbnīcās, apmeklēt attīstību veicinošas individuālās nodarbības, baseinu, kā arī piedalīties citās "Cimdiņa" aktivitātēs. 

"Cimdiņš" savas darbības laikā ir pierādījis spēju sniegt regulārus, akūti nepieciešamākos pakalpojumus dzīves vietā bērniem un jauniešiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem. Šobrīd Ventspilī nav šāda dienas centra pieaugušajiem, savukārt "Cimdiņa" klienti (bērni un jaunieši) pieaug un viņiem nav iespējas citur apmeklēt līdzīgu dienas centru. Iespēju robežās "Cimdiņš" labprāt atbalsta arī pieaugušos ar smagiem garīga, psihiska vai fiziska rakstura traucējumiem. 

Iegādātais pacēlājs dotu iespēju 15 cilvēkiem ar smagiem kustību traucējumiem regulāri apmeklēt dienas centru "Cimdiņš". 

Projekts ievietots portālā 25.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vidai Breikšai

Mazo sirsniņu cerības

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Martas Mateikas aprūpei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

898 651.61 €