Seko mums Šodien saziedoti jau 721.00 €

Atkārtota palīdzība Sņežanai Šemakovskai

Palīdzību ikkgadējai rehabilitācijai lūdz Sņežana. Viņa ir jauniete ar stipru gribasspēku un raksturu. Viņa nevēlas padoties, kaut viņas dzīves stāsts nav no vieglajiem. Sņežanai no Daugavpils ir 21 gads un ļoti smaga diagnoze – spinālā muskuļu atrofija. Kopš mazotnes Sņežana kopā ar mammu ir cīnījušās par labāku dzīvi, veselību un katru kustību. Pārciestas vairākas smagas muguras operācijas, izieti neskaitāmi rehabilitācijas kursi un tie nepieciešami regulāri arī turpmāk.  Neskatoties uz to, ka jauniete pārvietojas ratiņkrēslā, viņa valsts budžeta programmā studē psiholoģiju un nākotnē skatās ar lielu pārliecību kļūt par labu psiholoģi. Sņežanas lielākā bagātība ir viņas draugi, studijas un vienmēr blakus esošā un gādīgā mamma. Mamma Sņežanu audzinājusi viena un savu dzīvi pakārtojusi meitai.

Ar ziedotāju atbalstu Sņežana ir varējusi apmeklēt rehabilitācijas, kas ļoti palīdz jaunietei gan fiziskajā, gan emocionālajā ziņā. Arī šoreiz jauniete vēršas pie mums ar lūgumu atbalstīt viņas ikgadējo rehabilitācijas kursu centrā "Jaunķemeri", kas ilgs 21 dienu, un izmaksā 1800 eiro. Izmaksas ietver gan rehabilitāciju, gan uzturēšanos pašai, gan pavadonim - mammai. Sņežana un viņas mamma lūdz mūsu palīdzību, ģimene ir trūcīga un dzīvo ļoti pieticīgi, pašām nav iespējas rehabilitāciju apmaksāt. Palīdzēsim jaunietei nokļūt rehabilitācijā un uzlabot viņas veselību. Kopā mums izdosies! Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 18.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Drošie soļi

Palīdzi bērniem staigāt!

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 452.77 €