Seko mums Šodien saziedoti jau 15,247.58 €

Atkārtota palīdzība Indrai Kroičai

Mūsu atbalsts un palīdzība atkal nepieciešama Indrai no Rēzeknes novada. Indrai ir tikai 40 gadi, daudz ieceres, plāni un sapņi. Ģimenē aug 4 gadus veca meitiņa. Pēc studijām un darba gaitām Rīgā, Indras ģimene īstenoja sen lolotu sapni un atgriezās Rēzeknes novada Nagļu vecākajā mājā. Tika stādītas krāšņas puķu dobes, tapa iecere par saldumu pieturu visiem Lubāna mitrāja nepieradinātās dabas mīļotājiem. Ģimenes gatavotos saldumus lepni rotā gan esošie, gan sen aizmirstie Nagļu apkārtnes vietvārdi. Indrai likās, ka ir piepildījusi savu sapni un dara to, ko ir vēlējusies. Viņas ceptās kūkas tika skaisti dekorētas ar dabas veltēm un deva mieru un prieku pašai cepējai.

Taču pirms 3 gadiem līdz ar prieku par jaunās vietas iedzīvināšanu, nāca arī smaga un reta slimība  – amiotrofā laterālā skleroze (ALS). Līdz ar slimības progresēšanu, ģimenei nācies atmest visus sapņus un pilnībā pievērsties Indras veselības uzlabošanas risinājumu meklēšanai.  ALS ir strauji progresējoša slimība, kas veicina kustību neironu sairšanu, izraisot pakāpenisku ķermeņa (tajā skaitā runas un elpošanas aparāta) paralīzi, kas diemžēl nes letālu iznākumu.

Jau no diagnozes uzzināšanas dienas Indra nepagurstoši ir meklējusi palīdzību un padomus gan tradicionālajā, gan netradicionālajā medicīnā. Diemžēl tradicionālā medicīna šai diagnozei ir bezspēcīga, var saņemt tikai simptomus atvieglojošu terapiju, kas pašu slimību izārstēt nespēj.  

Līdz šim palīdzība ir meklēta gan Latvijā, gan ārzemēs, kā arī dažādos atbalsta forumos visā pasaulē. Šajā vasarā Indrai parādījās cerības stars veikt analīzes, lai izprastu slimības cēloni un vismaz spētu saprast, kā apturēt tās progresu. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, Indrai šī gada augustā to bija iespēja izdarīt BodyScience klīnikā ASV, kurai ir alternatīva pieeja dažādu slimību ārstēšanā un kurā jau ir palīdzēts citiem šīs diagnozes slimniekiem arī no Latvijas. Konkrētā klīnika izraudzīta, jo par to ir labas atsauksmes, kā arī Indrai ir personīgi pazīstams klīnikas ALS pacients no Latvijas, kuram veselības stāvoklis ir gandrīz atgriezies pirms diagnozes līmenī.

Indrai klīnikā trīs nedēļu garumā tika veiktas dažādas analīzes, kurās atklāti daudz un dažādi vīrusi un patogēni, kuru kombinācija ierosina un uztur ALS diagnozi. Indrai tika uzsākts terapijas kurss un sastādīts turpmākais ārstēšanas plāns. Indra no sirds ir pateicīga ikvienam par līdzšinējo atbalstu.

Indru jau tuvākā mēneša laikā gaida klīnikā uz četru nedēļu ilgu terapijas kursu, kas izmaksā 21000 USD (pēc šī brīža kursa 21246,46 eiro). Indra lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai apmaksātu ārstēšanos. Par ceļa izdevumiem un atsevišķām terapijām Indra maksās pati.

Šī terapija šobrīd ir viņas lielākā cerība. Palīdzēsim Indrai, lai viņa spētu izaudzināt meitiņu un, rūpēties par mīļajām Nagļu mājām visi kopā! Palīdzēsim Indrai! 

Projekts ievietots portālā 23.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Ukrainas cilvēkiem!

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 978.98 €