Seko mums Šodien saziedoti jau 3,870.00 €

Atkārtota palīdzība Inārai Mozuļčikai

Inārai no Preiļu novada ir 53 gadi. Pēdējie 7 gadi pagājuši smagos pārdzīvojumos un cīņā ar ļaundabīgu audzēju – olnīcu vēzi. Pirms 6 gadiem šīs pašas slimības dēļ Ināra zaudēja abas savas māsas. Pirms 2 gadiem onkoloģiska saslimšana tika atklāta arī Ināras meitai. Abas kopā vienā palātā ik pēc trīs nedēļām saņēma ķīmijterapijas kursus. Kopumā Ināra pārcietusi 8 kīmijterapijas kursus un piedzīvojusi vairākas smagas operācijas. Saņemto zāļu un ķīmiju blaknes ir atstājušas ļoti nopietnas veselības problēmas, taču neskatoties uz to, Ināra ir cīnītāja. Tomēr rūgtums un neizpratne ir palikusi, ka zinot par māsu diagnozi, neviens pat neieminējas par iespēju pārbaudīt gēnu analīzes, veikt profilaktisku operāciju un iespējams izbēgt no šī skaudrā stāsta.

Vislielākā un svarīgākā vērtība viņai allaž ir bijusi ģimene, to arī mācījusi saviem nu jau diviem pieaugušajiem bērniem, kuri vecvecākus tagad priecē ar trim brašiem mazbērniem un tie ir vislaimīgākie brīži visu ikdienā - būt kopā, kopā, cik vien iespējams - svētku reizēs, brīvdienās, kuru vienmēr ir par maz, jo tikai kopā būšana dod spēku būt.

Ināras ikdiena lielākoties ir bijusi darbā ar cilvēkiem. Viņa ar katru spējusi atrast kopīgu valodu un, šķiet, nomāktu vaigu un skumjas viņas acīs tā īsti neviens nav redzējis. Ināra strādājusi Valsts Policijā, Valsts Probācijas dienestā un pēdējos gadus arī pansionātā. Darbs viņai palīdzēja nedomāt par savām problēmām, tikties ar cilvēkiem, aprunāties un palīdzēt. Taču šobrīd palīdzība vajadzīga viņai pašai.

Ārstu konsīlijs šobrīd ir lēmis, ka Inārai var palīdzēt Bevacizumab, kas Ināras gadījumā nav valsts apmaksāts. Ināra vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, taču saņemts atteikums. Par ģimenes līdzekļiem jau iegādās zāles pirmajiem 2 kursiem, bet līdzekļi nepieciešami vēl 12 kursiem. Ik pēc 3 nedēļām Inārai nepieciešami 1674.63 eiro, kopā ārstēšanai nepieciešamā summa ir 20095.56 eiro. 6867.39 eiro saziedoti pagājušajā gadā, bet šajā gadā nepieciešami vēl 13227.61 eiro.  

Ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai Ināra vēl var baudīt laiku ar ģimeni, mazbērniem un skatīties, kā viņi aug, mainās, padara ikdienu vieglāku un vecmammas vaigu gaišāku.

Palīdzēsim Inārai!

Projekts ievietots portālā 01.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Daniela Savkina aprūpē

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzi Pogai izaugt!

Es apņemos

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

301 546.88 €