Seko mums Šodien saziedoti jau 6,899.65 €

Atkārtota palīdzība Gunai Melkinai

Gunai no Jēkabpils ir 63 gadi. Gunai ir vīrs un divas meitas. Gunas ģimene savā lauku īpašumā izveidojusi zemnieku saimniecību, apstrādā zemi, kopj zirgus. Viņai patīk ceļot, apmeklēt koncertus un teātri, taču šobrīd to visu viņai atņem slimība.

Pirms 17 gadiem Gunai tika atklāts krūts vēzis. Toreiz sajūtas un stress bija neaprakstāms, jo vēl bija jāizaudzina 12 gadīgā meitiņa, taču tas arī visdrīzāk deva spēku uzveikt slimību. Diemžēl pirms 3 gadiem slimība atgriezās. Guna atkal piedzīvoja ķīmijterapiju un operāciju. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Trodelvy, kuru valsts nekompensē. Nacionālais veselības dienests individuālu kompensāciju arī ir atteicis. Viena mēneša deva maksā 6881,34 eiro. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem Guna jau pusgadu ārstējas ar šiem medikamentiem, bet šogad nepeiciešamas vēl 3 devas. No pērn saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir vēl 3443,97 eiro, šobrīd trūkst vēl 17 200,05 eiro. Gunai un viņas ģimenei nav līdzekļu, lai nodrošinātu tik ļoti nepieciešamās zāles. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 04.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Svilānam

Karo droši!

Mobilie dronu centri Ukrainai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 818.49 €