Seko mums Šodien saziedoti jau 711.00 €

Atkārtota palīdzība Edītei Borisovai

Edītei no Rīgas ir 53 gadi. Jau pusgadu viņa ir pilnībā aprūpējama. Edītei visu mūžu bijušas veselības problēmas, jau 7 gadus viņa vairs nestrādāja, pēdējos 2 gadus vairs nespēja iziet no mājas. Edītei ir iedzimta muskuļu distrofija, kas pēdējos gados strauji progresē - nespēks, nespēja  pārvietoties, tūsku kājās un elpošanas grūtības.

Jau pusgadu Edītei ir pieslēgta mākslīgajai plaušu ventilācijai, viņai ievietota traheostoma, viņa ir guļoša, ik pēc 2 stundām viņai jāmaina poza. Edītes 84 gadus vecā mamma no visas sirds būtu gatava aprūpēt meitu mājas apstākļos. Mamma Edīti 3 gadu vecumā adoptēja no bērnunama, gādāja un audzināja viņu kā savu pašas bērnu, taču šobrīd meitu aprūpēt nav viņas spēkos. Pēc 2 mēnešiem slimnīcā Edīte nonāca privātā aprūpes iestādē “Cilvēks”, kur pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem un ģimenes līdzekļiem tiek aprūpēta jau vairākus mēnešus. Ja sākotnēji tika domāts, ka tas būs pagaidu variants, tad apzinot citas iespējas secināts, ka šajā iestādē Edītei ir vislabākā aprūpe. Mamma ir ļoti pateicīga par šo iespēju Edītei būt 24 stundas diennaktī mediķu uzraudzībā un vēlas arī turpmāk Edītei šo iespēju nodrošināt, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību. Mēnesī šāda aprūpe izmaksā līdz 1600 eiro, bet pusgada garumā 9600 eiro.

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 13.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Tatjanai Lapinai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 442.77 €