Seko mums Šodien saziedoti jau 4,084.36 €

Atkārtota palīdzība Edītei Borisovai

Edītei no Rīgas ir 53 gadi, viņa oktobrī smagā stāvoklī nonāca slimnīcā ar nespēku, nespēju  pārvietoties, tūsku kājās un elpošanas grūtībām. Edītei visu mūžu bijušas veselības problēmas, jau 7 gadus viņa vairs nestrādāja, pēdējos 2 gadus vairs nespēja iziet no mājas. Edītei ir iedzimta muskuļu distrofija, kas pēdējos gados strauji progresē.

Edītei slimnīcā tika uzsākta mākslīgā plaušu ventilācija, ievietota traheostoma, viņa vairs nespēj staigāt, sevi aprūpēt, ik pēc 2 stundām viņai jāmaina poza. Pēc divu mēnešu ārstēšanas Edīti no slimnīcas izrakstīja mājās, kur jānodrošina viņas pilna aprūpe un mākslīgā plaušu ventilācija. Edītes 84 gadus vecā mamma no visas sirds būtu gatava par meitu rūpēties, kā viņa to ir darījusi visu mūžu. Mamma Edīti 3 gadu vecumā adoptēja no bērnunama, gādāja un audzināja viņu kā savu pašas bērnu, taču šobrīdd meitu aprūpēt vairs nav viņas spēkos. 

Edītes veselības stāvoklis ir ļoti smags, tādēļ ne visas aprūpes iestādes bija gatavas uzņemt tik smagu pacientu.  Nepieciešama ir 24 stundu medicīniska uzraudzība. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam Edīte varēja jau gandrīz mēnesi saņemt aprūpi privātā aprūpes iestādē “Cilvēks”, kas ik dienu izmaksā ap 85 eiro. Edītes mamma ļoti lūdz palīdzību, lai Edīte vismaz vēl mēnesi var tur uzturēties, kamēr tiek meklētas vēl kādas iespējas Edītes aprūpei ilgtermiņā. Tas izmaksā vismaz 2550 eiro. Edītes mamma jau iepriekš no sirds pateicas ikvienam par atbalstu. 

Projekts ievietots portālā 09.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 738.35 €