Seko mums Šodien saziedoti jau 6,574.50 €

Atkārtota palīdzība Borisam Akritovam

Вoriss ir pensionārs un 2.grupas invalīds, kurš jau 12 gadus sadzīvo ar asins šūnu vēzi jeb hronisku limfoleikozi. Pēdējo gadu slimība sāka progresēt un pie pamatslimības pievienojas vairākas citas blakus slimības, kas regulāri prasa ārstēšanu, biežu uzturēšanos slimnīcās, izmaksas medikamentiem un medicīniskajai palīdzībai. Pēdējais pusgads ir bijis īpaši smags, gan veselības ziņā, gan finansiālā ziņa, kad izdevumi pārsniedz ienākumus. Neskatoties uz pensijas vecumu, lai patstāvīgi nodrošinātu ārstēšanas izdevumu segšanu Boriss turpināja strādāt par virpotāju rūpnīcā, bet šobrīd veselības stāvokļa dēļ pilnvērtīgi strādāt vairs nav iespējams. Boriss dzīvo ar savu sievu, kurai arī ir 2.grupas invaliditāte, viņa nestrādā un 91 gadus veco sievastēvu. Ģimenes situācija ir ļoti smaga.

Ārstu konsīlijs Borisam ir nozīmējis medikamentu Ocatagam, ko valsts tikai daļēji kompensē. Borisam ik mēnesi nepieciešami 403,52 eiro. Pirmās divas devas iegādātas par ģimenes līdzekļiem, vairāk 6 devām saziedoja pērn, bet turpmākai ārstēšanai nepilnām 4 devām nepieciešami vēl 1420 eiro. Borisa ģimene ļoti lūdz palīdzību, lai Boriss ārstētos. Palīdzēsim Borisam!

Projekts ievietots portālā 01.02.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Līnai Zaķei

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 341 836.91 €