Seko mums Šodien saziedoti jau 3,221.34 €

Atkārtota palīdzība Annai Viktorijai Štrobergai

Annai Viktorijai ir 26 gadi, viņa ar mammu dzīvo Rīgā. Kopš dzimšanas meitenei ir smaga diagnoze – iedzimts CNS bojājumus – spina bifida. Šīs  diagnozes dēļ meitenei ir nopietni ķermeņa lejasdaļas kustību un jušanas traucējumi. Annas attīstībā ieguldīts liels pašas meitenes, vecāku un speciālistu darbs, kā arī līdzcilvēku atbalsts, jo rehabilitācija ir ļoti dārga. Anna regulāri apmeklē individuālo vingrošanu pie fizioterapeita, lai neciestu locītavas, tiktu trenēta un uzlabota gaitas stabilitāte.

Neskatoties uz diagnozi un ar to saistītajām grūtībām, Anna ir dzīvespriecīga un sabiedriska. Viņai patīk viss, kas saistīts ar mūziku – dziedāšana, TV muzikālie raidījumi, koncertu apmeklējumi, teātris. Anna ir absolvējusi Latvijas Kultūras koledžu, apgūstot mūzikas menedžmenta specialitāti. Izmantojot Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātās iespējas, Anna strādājusi iespieddarbu uzņēmumā, kā arī, subsidētās darbavietas ietvaros, strādāja administratora darbu klīnikā. Šobrīd Anna ir darba meklējumos, kā arī plāno rudenī uzsākt mācības SIVA koledžā personāla speciālista programmā.

Ikdienā Annai pārvietoties palīdz palīglīdzekļi – ortozes un SPIO jeb mīkstās ķermeņa ortozes. Šobrīd Annai nepieciešami jaunas SPIO ortozes - bodiji un bikses. Tos izgatavo Vācijā un cena 6014 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir 1483,58 eiro, tādējādi trūkst vēl 4 530,42 eiro. Annai un viņas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim  Annai!

Projekts ievietots portālā 23.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Anitai Vallei

Palīdzība Justīnei Skrebai

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 342.08 €