Seko mums Šodien saziedoti jau 5,155.03 €

Atkārtota palīdzība Andrejam Guļajevam

Andrejam ir 55 gadi, viņš ir advokāts, gādīgs vīrs un mīlošs tēvs meitai, kura ir studente. Brīvo laiku un svētkus Andrejs pavada ģimenes lokā. Taču šobrīd Andrejam vajadzīgs gan ģimenes, gan draugu un līdzcilvēku atbalsts! 

Pērnā gada rudenī ar sūdzībām par sāpēm Andrejs vērsās pie mediķiem, un pēc izmeklējuma tika konstatēta negaidīta un briesmīga diagnoze - kuņģa vēzis 4. stadijā. Ārsti ir veikuši izmeklējumus un atraduši zāles Opdivo, kas šajā gadījumā varētu palīdzēt un pagarināt Andreja dzīvi. Valsts par medikamentiem Andreja diagnozes gadījumā nemaksā. Andrejs vērsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai saņemtu medikamentu individuālu kompensāciju, bet viņam to atteica.

Terapija pielietojot Opdivo jau uzrādīja labu šo zāļu panesamību un kopējo pozitīvo tendenci. Saskaņā ar ārstu rekomendācijām un aprēķiniem Opdivo lietošana Andrejam ir jāturpina vismaz gada garumā. Pērn ar līdzcilvēku palīdzību tika saziedot līdzekļi vairāk kā 6 zāļu devām, bet terapija jāturtpina. Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 2760,80 eiro zāļu iegādei, un gadu ilgai terapijai vajadzīgi vēl 54 436,30 eiro nepilnām 20 zāļu devām. Diemžēl Andreja ģimenei tādu līdzekļu nav, tāpēc Andrejs un viņa ģimene cer uz cilvēku līdzjūtību un palīdzību šajā grūtajā cīņā!
Palīdzēsim Andrejam!

Projekts ievietots portālā 22.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Samantai Sīlei

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 982.81 €