Seko mums Šodien saziedoti jau 4,191.00 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Romančukai

Anastasijai no Rīgas ir 7 gadi. Meitenītei 3 gadu vecumā diagnosticēja autiskā spektra traucējumus un valodas attīstības aizturi. Anastasija regulāri apmeklē bērnudārzu un ļoti priecājas, ka var atrasties kopā ar saviem vienaudžiem. Meitenīte gan vairāk izvēlas būt vērotāja un mazāk iesaistās kopējās aktivitātēs. Anastasija ir draudzīga un mīļa meitene, viņai patīk zīmēt, klausīties mūziku un dziedāt. Ar ziedotāju atbalstu Anastasija visu iepriekšējo gadu apmeklēja ABA terapijas nodarbības un logopēdu. Meitenītes vārdu krājums ir kļuvis lielāks un kā saka speciālisti: darbs jāturpina un jācenšas sasniegt arvien labākus un noturīgākus rezultātus. Anastasijas ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām gadam nepieciešami EUR 5200,- un meitenītes ģimene lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Anastasijai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 29.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Kristeram Redliham

Ukrainas māja Latvijā

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 488 807.95 €