Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Ideļkinai

Anastasija ir 26 gadus jauna sieviete no Jēkabpils, kura cieš no regulārām epilepsijas lēkmēm ar krampjiem. Pēc smagākām epilepsijas lēkmēm sievietei nepieciešams no jauna mācīties staigāt. Viņa dzīvo kopā ar vecākiem, ir novērots, ka lēkmes visbiežāk gadās naktī, taču ne vienmēr tās ir iespējams novērst un nākas saukt neatliekamo medicīnisko palīdzību. Abi Anastasijas vecāki strādā, taču gadījies pat tā, ka uz darbu devušies nemaz negulējuši, jo meita naktī bijusi jāpavada uz slimnīcu.

Pastaigas mežā un sēņošana ir labākais brīvā laika pavadīšanas veids, kas nāk par labu Anastasijas pašsajūtai. Līdz šim Anastasijas vecāki paši apmaksājuši logopēda nodarbības, masāžas un citas fizikālās procedūras, taču šobrīd nepieciešams kārtējais intensīvais rehabilitācijas kurss rehabilitācijas centrā Jaunķemeri. It īpaši pēc ūdens procedūrām sievietes veselības stāvoklis uzlabojas, kā arī labi attīstītās sīkā motorika, ļauj ātrak atgūties pēc pārciestajām epilepsijas lēkmēm.

Kopējās divu nedēļu rehabilitācijas kursa izmaksas ir 1678 eiro, iekļaujot gan pacienta, gan pavadoņa maksu, kā arī masāžas procedūras. Pērn saziedoti 60 eiro, tādējadi nepieciešami vēl 1618 eiro. Palīdzēsim Anastasijai!

Projekts ievietots portālā 11.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Palīdzība Raimondam Jānim Uzuleņam

Palīdzība Artūram Stradam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €