Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Amandai Levicai

Amandai no Smiltenes novada ir 5 gadi. Amanda pasaulē nāca priekšlaikus- 26 grūtniecības nedēļā un viņai ir uzstādīta diagnoze - spastiska tetraparēze. Bojāta tā smadzeņu daļa, kas atbild par ķermeņa kustībām un mobilitāti. Neskatoties uz Amandas diagnozi, viņa ir aktīva, smaidīga un dzīvespriecīga. Amandiņa ir pozitīvs bērns. Viņai patīk viss tas pats, kas citiem bērniem - skatīties TV, apmeklēt pasākumus, koncertus, spēlēties un doties pastaigās. Amanda ar prieku mācās burtiņus un zilbītes, mācās spēlēt klavieres, dzied un kopā ar vecākiem lasa grāmatas. Diemžēl ķermenis ierobežo aktīvo meiteni, lai viņa visu varētu izdarīt pilnvērtīgi un patstāvīgi. Lai cik ļoti Amanda vēlētos būt aktīva - viņa nesēž, nerāpo un nestaigā. Pēc intensīvām rehabilitācijas nodarbībām Amanda spēj nedaudz nosēdēt bez atbalsta un noturēties četrāpus pozā. Rokas palikušas daudz brīvākas. Amanda spēj pati noturēt dakšu un krūzīti. Mums tas liekas vienkārši - paņemt zīmuli un sākt krāsot, bet Amandai tas ir grūts uzdevums. Bet viņa pamazām apgūst arī šo prasmi.

Amandai regulāri nepieciešama intensīva fizioterapija - gan mājās, gan pie speciālistiem. Šajā pavasarī Amanda apmeklēja intensīvu rehabilitācijas kursu Adeli centrā Slovākija, un ir nelieli, bet būtiski veselības uzlabojumi. Adeli centrā speciālisti rekomendē vēl 2 intensīvus rehabilitācijas kursus, kas kopā izmaksā 7920 eiro, kā arī rehabilitācija nepieciešama mājās Latvijā, kas gadā izmaksā 4650 eiro. Kopā Amandiņai nepieciešami 12570 eiro. Amandas ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai piepildītu meitenītes sapni nostāties uz savām kājiņām! Piepildīsim Amandas sapni kopā!

Projekts ievietots portālā 10.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €