Seko mums Šodien saziedoti jau 850.00 €

Atkārtota palīdzība Alisai Ņegeļevai

Alisa ir jauna sieviete no Rīgas. Sieviete ir 1.grupas invalīde ar smagu autismu - Alisa nerunā un nespēj sevi apkopt. Ģimenei ir maznodrošināta, jo sievietes mamma nevar strādāt, viņai ir jāapkopj smagi slimā meita, kuru nedrīkst atstāt bez uzraudzības. Ģimenē aug vēl viens bērns -  Alisas jaunākā māsa, kura vēl mācās skolā.

Jau pērn Alisai palīdzējām apmaksāt zobārstniecību, taču šogad tas nepieciešams atkārtoti. Šobrīd Alisai ir ļoti nepieciešama zobu ārstēšana ar vispārējo narkozi. Bez tās zobus jaunajai sievietei nav iespējams labot smago garīgo traucējumu dēļ. Zobu labošana pilnā narkozē izmaksā līdz pat 800 eiro, kas sievietes ģimenei ir ļoti liela un neapmaksājama summa.

Palīdzēsim Alisai un viņas ģimenei nodrošināt nepieciešamo zobu ārstēšanu!

Projekts ievietots portālā 08.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 728.54 €