Seko mums Šodien saziedoti jau 438.00 €

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kuzminskim

Aleksandram no Krāslavas novada Indras pagasta ir 53 gadi. 30 gadu laulībā ar sievu izaudzināts dēls, iekopta piemājas saimniecība. Aleksandra sieva Anžela ir Indras Tautas nama vadītāja, bet Aleksandrs tur pēdējos gados atbildējis par saimnieciskajiem darbiem, remontu un teritorijas uzkopšanu, palīdzējis daudzu pasākumu organizēšanā. Aleksandrs ir izpalīdzīgs un atsaucīgs cilvēks, taču šobrīd palīdzība ir nepieciešama viņam pašam.

Aleksandra dzīve ne reizi vien ir apmetusi pamatīgu kūleni. Dienestā padomju armijā viņš bija spiests doties karot uz Afganistānu, vēlāk neilgi pēc dēla piedzimšanas Aleksandram atklāja limfātiskās sistēmas vēzi - Hodžina limfomu, kuru pēc staru un ķīmijterapijas izdevās uzveikt. Tad nāca nākamā nelaime – motocikla avārija, pēc kurā gūtajām traumām Aleksandram nācās mācīties no jauna staigāt. Taču Aleksandrs ir cīnītājs, vienmēr spējis pēc kritieniem piecelties. Taču nesen ir nācis jauns likteņa trieciens.

Pirms 3 gadiem Aleksandrs arvien biežāk sāka sūdzēties nespēku un nogurumu, apgrūtinātu elpošanu, rentgens neko sliktu neuzrādīja, turpinājās izmeklējumi, līdz atklājās plaušu vēzis. Aleksandrs pārcietis jau divas operācijas un vairākus ķīmijterapijas kursus. Diemžēl slimība turpina progresēt. Ārsts nozīmējis medikamentu Tecentriq, ko valsts neapmaksā. Pateicoties radu un vietējo iedzīvotāju atbalstam, Aleksandram izdevās saņemt jau vairākas šo zāļu devas. Šobrīd nepieciešami līdzekļi vēl 2 devas, kas maksā kopā maksā 10 684,64 eiro.  Šīs zāles ir vienīgās, kas šobrīd viņam var palīdzēt. Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 14.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Veselības pērlītes

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 916.05 €