Seko mums Šodien saziedoti jau 77.37 €

Atbalsts Robertam Saidjaševam

Roberts Saidjaševs, dz.g. 2005., Rīga

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā.

Robertam ir 13 gadi, un zēns nemāk runāt, nekontaktē ar citiem bērniem un nemāk lietot rotaļlietas. Māmiņa ļoti pārdzīvo, jo puisēns pirmos savas dzīves gadus attīstījās atbilstoši savam vecumam.

Roberts piecu gadu vecumā ilgstoši un hroniski slimoja divu gadu garumā, kā rezultātā zēnam attīstījušies ļoti izteikti un smagas pakāpes funkcionēšanas ierobežojumi. Roberts nespēj apgūt jaunas iemaņas un pašaprūpi, ir traucēta iekļaušanas sabiedrībā. Zēna veselības stāvoklis tiek raksturots kā ļoti smaga invaliditātes pakāpe.  

Roberts nevar izteikt savas vēlmes un vajadzības. Lai spētu izteikt savas domas un pilnvērtīgu komunicētu nepieciešama alternatīvā komunikācija.

Ārsti Robertam ir nozīmējuši nodarbības pēc PECS metodes un ūdens procedūras. Terapija palīdz runas attīstībai, uzvedības korekcijai. Šī terapija nav iekļauta valsts apmaksātajos rehabilitācijas pakalpojumos, tādēļ ģimene lūdz sabiedrības palīdzību.

  • PECS terapijas nodarbības (2 kursi) – 1400 eiro;
  • individuālās nodarbības baseinā (12 nod. x 21 =252 eiro x 12 mēneši) – 3024 eiro;

Lai nodrošinātu Robertam visus rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 4424 eiro, no kuriem 919 eiro jau ir pieejami no 2017.gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2018. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3505 eiro.

Palīdzēsim Robertam!

Projekts ievietots portālā 25.09.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzība Ivanam Hmiļam

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 174 924.41 €