Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Atbalsts Markusam Bērziņam

Piecus gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns piedzima priekšlaicīgi un bija sīciņš, vien 39 centimetrus garš un svēra 1260 gramus. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture.

Kopš 2 gadu vecuma Markuss pārvietojas tikai rāpus. Zēns cenšas celties kājās, var nostāvēt ar atbalstu, sēž arī tikai ar atbalstu. Vienu reizi gadā zēns saņem valsts apmaksātu rehabilitāciju. Ar zēnu vingro arī mājas apstākļos. Tas ir krietni par maz, lai zēna attīstība virzītos uz priekšu.

Markuss ļoti vēlas staigāt savām kājiņām, bet pats to nespēj. Lai veicinātu Markusa attīstību, ir nepieciešama regulāra un intensīva terapija.

Markuss rehabilitācijas centrā "Poga" jau saņēmis divus intensīvus rehabilitācijas kursus. Pēc saņemtās terapijas zēns kļuvis stabilāks. Agrāk Markuss vairāk rāpoja, bet pēc terapijas mēģina ar pieturēšanos iet sāniski. Zēns sācis kāpt pa trepēm pa vienam pakāpienam, izliekot labo kāju uz priekšu.

2017.gadā Markusam centrā Poga plānoti divi kursi. Viena kursa izmaksas ir 1910 eiro, kopā gadā nepieciešami 3820 eiro. No nepieciešamās summas Markusa rehabilitācijai jau ir pieejami 1326 eiro. No ziedotājiem tiek lūgti 2494 eiro.

Palīdzēsim Markusam!

Projekts ievietots portālā 06.01.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērnu un jauniešu nometnes

Uzzināt vairāk

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Īpašas masāžas rūpju bērniem

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

809 831.60 €