Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Atbalsts Mārim Pavāram

Mārim ir 10 gadi. Zēns ir dzīvespriecīgs, smaidīgs, atraktīvs un ļoti gudrs. Māris mācās Rīgas pilsētas sākumskolā 2. klasē, ir ļoti centīgs, motivēts un vēlas izzināt katru lietu pasaulē. Diemžēl Māri ierobežo viņa diagnoze cerebrālā trieka, kas zēnu ir iesprostojusi savā ķermenī, un katra diena zēnam ir cīņa par katru kustību, katru burtu, zilbi un vārdu.

Māris nerunā, bet viņa emocionālā un intelektuālā attīstība nav traucēta. Viņš lieliski spēj izteikties ar zīmju valodu un darbībām, brauc patstāvīgi ar elektrisko ratiņkrēslu, starpbrīžos spēlē ar saviem klasesbiedriem futbolu. Ģimene kopā ar Māri šobrīd izmanto speciālo alternatīvās komunikācijas ierīci Tobii, ar kuras palīdzību zēns veiksmīgi spēj sazināties ar skolotājiem un saviem klasesbiedriem, izpildīt klasē dotos uzdevumus un mājas darbus. Diemžēl šī ierīces versija intensīvajā ikdienas lietošanā saslēgta ar datoru ir grūti pieliekama pie ratiņkrēsla, nav triecienizturīga un Māris to nevar izmantot nepārtraukti ikdienas gaitās. Ģimene vērsusies pēc palīdzības pie ziedotājiem un cer, ka drīzumā Mārim būs sava alternatīvā komunikācijas iekārta. 

Speciālisti iesaka Mārim regulāru rehabilitāciju - audiologopēda nodarbības, ergoterapijas nodarbības un fizioterapijas nodarbības. Gadā nepieciešami 1680 EUR. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 05.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Maksimam Moisejevam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Albertam

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 062 500.71 €