Seko mums Šodien saziedoti jau 503.00 €

Atbalsts Kevinam Kļaviņam

Kevins ir pozitīvi noskaņots un smaidīgs 5 gadus vecs zēns. Zēnam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, psihomotorās un valodas attīstības aizture. Regulārās terapijas, ko Kevins saņem kopš dzimšanas, nepieciešamas, lai palīdzētu Kevinam iemācīties staigāt. Ir jātrenē puisēna muskuļi, lai tie būtu spēcīgāki.

Ar ziedotāju atbalstu Kevins jau saņēmis divus rehabilitācijas kursus centrā ”Poga”. Saņemtā terapija ir devusi labus rezultātus. Zēns pēc terapijām ir iemācījies izlikt kājiņu sev priekšā un noturēt līdzsvaru šādā pozīcijā. No sēdus pozas Kevins tagad spēj piecelties stāvus, arī zēna pārvietošanās uz ceļgaliem progresējusi. Kopumā Kevina fiziskais stāvoklis ir uzlabojies. Šie mazie sasniegumi zēnam un viņa vecākiem nozīmē lielu soli uz priekšu.

Ģimene ļoti cer, ka šī terapija palīdzēs Kevinam nostāties uz savām kājiņām un arī spert pirmos soļus. Kevina vecāki lūdz arī turpmāk ziedotāju palīdzību, lai puika šogad varētu saņemt 2 rehabilitācijas kursus centrā Poga. Ģimene pati segs ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Kevinam 2 rehabilitācijas kursiem 2017.gadā kopā nepieciešami 3820 eiro. Kevinam izstrādāta programma, kurā ir iekļautas nodarbības pēc TheraSuit 3 metodes. Kursa laikā vēl paredzēta ergoterapija, osteopāta un neirologa konsultācijas.

Palīdzēsim Kevinam!

Projekts ievietots portālā 27.01.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Draugu stipendija 2018

Palīdzība Danilam Bespalovam

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 519.61 €