Seko mums Šodien saziedoti jau 300.00 €

Stiprini stipros

Lai palīdzētu tiem, kuri ilgstoši aprūpē kādu no ģimenes locekļiem, kaut nedaudz atvieglotu viņu ikdienu un atgādinātu, cik svarīgs sabiedrībai ir viņu darbs, portāls DELFI sadarbībā ar Ziedot.lv aicina – stiprini stipros! Kopējie saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, palīdzot vairākiem citiem desmitiem ģimeņu apmaksāt izdevumus, kas nepieciešami kopjot smagi slimu tuvinieku (autiņbiksītes, medikamenti, aprūpētāji, rehabilitācija utml.). DELFI stāstu varoņiem individuāli aicinām ziedot zemāk - apakšprojektos. Vairāk par viņiem lasiet ziņu portālā DELFI.

Projekts ievietots portālā 14.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

782 442.15 €