Seko mums Šodien saziedoti jau 188.00 €

Palīdzība Poļinai Tihanai

Poļina ir 18 gadus jauna meitene ar retu diagnozi - Sylvius aequeductus cerebri attīstības anomāliju. Diemžēl Poļinai ar šo diagnozi būs jāsadzīvo visu mūžu un viņai būs nepieciešama patstāvīga asistenta klātbūtne. Ikdienā jauniete pārvietojas ar staiguli vai arī ar asistenta palīdzību. Poļina mācās par multimediju dizaineri, absolvējusi Jēkabpils mākslas skolu un vēl joprojām apmeklē mākslas kursus.

Ņemot vērā Poļinas slimību, viņai rekomendēta regulāra fizioterapija vismaz 2 reizes nedēļā un atslābinoša masāža reizi nedēļā, lai viņas stāvoklis nepasliktinātos. Šādai rehabilitācijai ik nedēļu nepieciešami 70 eiro, gadā kopumā līdz pat 3640 eiro. Poļinas mammai nav tādu līdzekļu, viņa ir vienīgā meitas apgādniece. Poļina ar mammu lūdz mūsu palīdzību!

Kopā mēs to paveiksim! Palīdzēsim Poļinai! 

Projekts ievietots portālā 02.06.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Palīdzība Žanetei Berezovskai

Grāmatu starts

#Neklusē!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 466 963.94 €