Follow us Today has already donated 6,754.50 €

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Atbalsts un ziedojumi Ukrainai, ko sniedz tūkstošiem brīvprātīgo, ir plašākā pilsoniskās sabiedrības pašiniciatīvas kustība pēc Atmodas. Daudzi jūtas līdzatbildīgi, iesaistās savu spēju un iespēju mērogā. Tas apliecina, ka mēs apzināmies – karš Ukrainā ir arī mūsu karš. Mēs nenogursim līdz uzvarai pār Krieviju! Ukraina uzvarēs!

Kremlis ir izvērsis pret ukraiņu tautu plašu terora kampaņu – ar raķetēm grauj pilsētas, ciemus un kritisko infrastruktūru, nogalina, spīdzina un izvaro civiliedzīvotājus un atņem bērniem vecākus un bērnību. Šī ziema ir sevišķi smaga, jo krievi  ukraiņus daudzviet ir atstājuši bez elektrības un siltuma. Bet ukraiņi nepadodas. Visa tauta cīnās par savu valsti, neatkarību un brīvību, un šī cīņa ir absolūti apbrīnojuma.

Šodien, savā 70. jubilejā es vēlos aicināt ikvienu – būsim vienoti ar Ukrainu domās, vārdos un darbos. Ziedosim siltumam un gaismai ukraiņiem, ziedosim Ukrainas cilvēkiem tik nepieciešamo ģeneratoru iegādei! Tā būs vislabākā dāvana man dzimšanas dienā.

The Project is placed online on: 20.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Mothers of Seriously Ill Children

For Families in Poverty

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Twitter Convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 342 016.91 €