Follow us Today has already donated 3,477.00 €

Palīdzība Vladimiram Carjovam

Vladimiram no Rīgas ir 38 gadi, viņam ir šizofrēnija, slimo kopš bērnības, viņam noteikta šobrīd 2.grupas invaliditāte, strādāt viņš nespēj. Viņš ir pieskatāms un uzraugāms, viņu ir bīstami atstāt vienu. Mamma ir pensionāre, tētis nieru dialīzes pacients. Vladimirs pie zobārsta sen nav bijis, jo ļoti baidās un ar viņu grūti sarunāt doties pie zobārsta un apsēsties krēslā. Vladimirs naktī griež zobus, zobi ir ļoti sliktā stāvoklī. Šobrīd Vladimiram iekaisušas 4 zobu saknes, kas ir jārauj, lai infekcija neizplatītos tālāk.  Zobu raušanu un labošanu var veikt tikai vispārējā narkozē, kas izmaksās 350 eiro un kopā ar zobu raušanu var izmaksāt līdz 1000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību!

The Project is placed online on: 09.02.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Kahovkas HES plūdos cietušajiem

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 160 080.59 €