Follow us Today has already donated 6,779.65 €

Palīdzība Viesturam Veisam

Viesturs ir 70 gadu vecs pensionārs no Jelgavas, kuram ir divi bērni un četri mazbērni. Viņam ir augstākā izglītība, visu darba mūžu nostrādājis elektrosakaru jomā. Viesturam vienmēr patikušas aktivitātes pie dabas - pastaigas mežā, jaunībā arī kalnu pārgājieni, laivu braucieni ar ģimeni, velobraucieni, putnu vērošana, burāšana, makšķerēšana. Pašlaik dzīvo divatā ar savu sievu, kura veiksmīgi pārvarējusi ļaundabīgu audzēju. Taču pirms diviem gadiem onkoloģiskā slimība skāra arī Viesturu pašu.

Viesturs ir veselīga dzīvesveida piekritējs,  regulāri pārbaudīja veselības stāvokli. Kārtējās veselības pārbaudes laikā Viesturam tika konstatēts nieres vēzis I stadijā. Pirms pusotra gada niere tika izoperēta, bet šogad operācijas vietā atklātas metastāzes. "Šobrīd ļoti skaudri apzinos katras savas nodzīvotās dienas vērtību. Ļoti gribētos vēl būt noderīgs savai ģimenei, palīdzēt sieviņai tikt galā ar ikdienas darbiem un abiem kopā - mazbērnu audzināšanā. Priecātos vēl pabūt kopā ar mazbērniem un palīdzēt viņiem iepazīt un iemīlēt atrašanos pie dabas", atzīst Viesturs.

Ārstu konsīlijs ir nozīmējis Viesturam medikamentu Pembrolizumab, kuru viņa diagnozei valsts neapmaksā, ir cerība uz daļēju zāļu komensāciju, bet atbilde par to vēl jāgaida. Taču slimība negaida un zāles nepieciešamas jau šobrīd. Ik pēc 3 nedēļām Viesturam nepieciešami 3860 eiro, 8 devām kopā - 30 880 eiro. Šādu līdzekļu Viesturam nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim  Viesturam!

The Project is placed online on: 28.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Help Infants and Toddlers Grow!

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 445 698.49 €