Follow us Today has already donated 3,497.00 €

Palīdzība Samantai Sīlei

Samanta no Liepājas ir 36 gadi, viņa kopā ar vīru audzina brīnišķīgu meitiņu, kurai ir 13 gadi. Samantai ģimene vienmēr ir pati svarīgākā - tā ir viņas superkomanda, kurā valda mīlestība, atbalsts un uzticība. Samanta nekad nav atteikusi palīdzību tuviem un pavisam svešiem cilvēkiem, kad viņiem tā ir bijusi nepieciešama. Bet šoreiz ir gadījusies situācija, kad palīdzība nepieciešama Samantai pašai.

Pirms vairāk kā trīs gadiem Samantai sākās pēkšņas, stipras sāpes vēderā. Liepājas Reģionālās slimnīcas ārsti nekavējoties pieņēma lēmumu Samantu ar helikopteri pārvest uz  slimnīcu Rīgā, jo tika konstatēta neskaidra vēdera dobuma orgāna asiņošana. Sekoja operācija, reanimācija, atkal operācija. Beigu beigās tika noteikta smaga diagnoze - hepatocelulāra karcinoma jeb aknu vēzis. Tas bija ļoti smags trieciens Samantai un viņas ģimenei. Neviens vēl ilgi nespēja pieņemt šo diagnozi. Nāca jautājums pēc jautājuma - kāpēc tieši Samanta? Viņa nekad nav slimojusi, ir aktīvas dzīves piekritēja, vienmēr smaidīga, atsaucīga, nekad ne par ko nesūdzējās. Varbūt ārsti ir kļūdījušies? Bet ārsti nebija kļūdījušies. Kāpēc, kāpēc, kāpēc...

Tad sākās ārstēšana, kur nozīmētie medikamenti nedeva vēlamo, cerēto rezultātu, vēzis strauji progresēja. Šobrīd ārsts ir nozīmējis ārstēšanu ar atezolizumab un bevacizumab, taču šie medikamenti nav iekļauti kompensējamo zāļu sarakstā Samantas diagnozei, tādēļ par tiem jāmaksā pašai, bet šādu līdzekļu viņai nav.  Samanta vēršas pie līdzcilvēkiem un no visas sirds lūdz palīdzību.Medikamentozā ārstēšana nepieciešama uzsākt pēc iespējas ātrāk. Iesākumā pirmajai devai vajadzīgi 6621,28 eiro un pēc 6 nedēļām otrajai devai - 5342,32 eiro, kopā 2 devām nepieciešami 11 963,60 eiro. Tad tiks veiktas pārbaudes, kas uzrādīs zāļu iedarbību un tiks lemts par šo zāļu turpināšanu.

Samanta ar vislielāko ticību un cerību cer, ka šie medikamenti dos pozitīvu ārstēšanas rezultātu un viņas, ar smago, raudošo sirdi, sarakstītās vēstules ģimenei, tā arī paliks noslēptas skapī un ģimenei nebūs vajadzība tās lasīt bez Samantas.

Palīdzēsim Samantai!

The Project is placed online on: 19.05.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help in Emergency Situations

10 FOX for Ukraine

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Labas Ziņas*

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 160 100.59 €