Follow us Today has already donated 3,191.34 €

Palīdzība Sabīne Strode

Sabīnei no Rēzeknes ir 9 gadi. Meitenīte ir smaidīga, mīļa, atsaucīga un ļoti mērķtiecīga. Sabīnīte ir uzsākusi 2. klases gaitas, kur kopā ar asistenti darbojas, cenšas un mēģina izpildīt visus nebūt ne vienkāršos programmas uzdevumus. Sabīne lasa, rēķina, priecājas, saprot visu, bet viņas dzīvi ierobežo izteikti kustību traucējumi. Pat sporta stundas Sabīnei rada prieku. Sabīnītes lielākie atbalsti ir viņas mamma, tētis un vecmāmiņa. Meitenītei ir uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, jaukta tipa ar spastiku-distoniju, izteiktāk labajā pusē. Sabīnīte ir pārcietusi sarežģītu cīpslu pagarināšanas operāciju, varonīgi izturējusi divkāršu ģipša periodu un šobrīd gandrīz katru dienu apmeklē kādu speciālistu - fizioterapeitu, logopēdu, masāžu, baseina apmeklējumi, reitterapiju u.c. Taču vislabāk palīdz ilgstoša un intensīva terapija rehabilitācijas centrā „Poga".

Tuvākajā laikā tiek plānots nākamais rehabilitācijas kurss centrā „Poga", ko meitenei plānots iziet divas reizes gadā. Ģimenei ikdiena paiet, plānojot laiku un līdzekļus, bet rehabilitācijas kursa iziešanai „Pogā" ģimene lūdz sabiedrības palīdzību. Kopā diviem intensīvās rehabilitācijas kursiem nepieciešami 4440 eiro. Sabīne ir ļoti pieradusi pie rehabilitācijas centra „Poga" speciālistiem un ar smaidu un apņemšanos dodas jaunos izaicinājumos.

Lai Sabīnīte varētu izdarīt vairāk, kļūtu patstāvīgāka un spētu sevi aprūpēt, ir nepieciešama palīdzība. Palīdzēsim kopā!

The Project is placed online on: 17.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Annai Mutorei

Palīdzība Braienam Paškevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 312.08 €