Follow us Today has already donated 4,170.00 €

Palīdzība Reinim Teineišejam

Reinim no Rīgas ir 5 gadi. Puisītis bija ļoti gaidīts bērniņš un mammas grūtniecība noritēja bez sarežģījumiem. 37 grūtniecības nedēļā ārsti pamanīja novirzi no normas un veicot visus nepieciešamos izmeklējumus atklājās, ka Reinītis piedzims ar smagu diagnozi- Spina Bifida jeb šķeltais mugurkauls. Šai diagnozei līdzi ir nākušas arī citas veselības problēmas, ar ko ģimene cīnās ikdienā. Reinīša ģimenes dzīve sagriezās ar kājām gaisā un līdz šim brīdim notiek nemitīga cīņa par Reiņa veselības uzlabošanu. Reinim ir ļoti paveicies, jo viņš ir ienācis ļoti mīlošā un atbalstošā ģimenē. Ikdienā Reinis kopā ar asistenti apmeklē bērnudārzu, bet pēc tam gandrīz katru dienu apmeklē fizioterapijas nodarbības, ergoterapiju, ABA terapiju, jo visas šīs terapijas nepieciešamas, lai Reiņa attīstībā nebūtu regress. Reinis ar lielu prieku un apzinīgi apmeklē nodarbības. Puisēns ir ļoti pozitīvs, smaidīgs, draudzīgs un sirsnīgs puika. Puisēns ir ļoti spītīgs un ar lielu gribasspēku sasniedz savus mērķus. Brīvajā laikā ar prieku dodas pastaigās dabā, mīl braukt ar auto un kopā ar mammu lasīt grāmatas.  

Reinim ir ļoti nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības, kas gadā izmaksā EUR 4500,- un Reinīša ģimene lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Reinim sasniegt jaunas virsotnes un mērķus! Kopā mums ir spēks!  

The Project is placed online on: 12.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Anetei Boļšakai

Twitter Convoy for Ukraine

Palīdzība Alanam Šulcam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 532.30 €