Follow us Today has already donated 286.00 €

Palīdzība Rasmai Kočkerei

Rasmai no Preiļiem ir 52 gadi. Viņa dzīvo divatā ar vīru, meita uzsākusi studijas Rīgā. Rasma ir enerģiska un dzīvespriecīga, strādā par sociālo aprūpētāju, brīvajā laikā viņai patīk dārza darbi. Arī šobrīd, kad Rasma cīnās ar smagām veselības problēmām, viņa ir saglabājusi dzīvesprieku un optimismu. Tomēr viņa mulst par vajadzību lūgt līdzcilvēku palīdzību. Ārstēšanās nevedās tik veiksmīgi kā gribētos, tādēļ nepieciešamas dārgas zāles.

Pirms pusotra gada Rasmai atklāja ļaundabīgu dzemdes kakla audzēju. Rasma ir saņēmusi vairākus ķīmijterapijas kursus, kā arī starošanu, tomēr šobrīd pēc slimības saasināšanās ārstu konsīlijs nozīmēja viņai imūnterapijas medikamentu Keytruda. Šis medikaments ir valsts apmaksāts, bet ne Rasmas diagnozei. Viņa vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai saņemtu individuālu kompensāciju, bet atbilde vēl jāgaida. Arī pozitīvā gadījumā kompensācija segs tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas.

Rasmai zāles nepieciešamas ik pēc 3 nedēļām 4063,24 eiro apmērā. Gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 011 eiro. Šādu līdzekļu Rasmas ģimenei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Rasmai!

The Project is placed online on: 06.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kuzminskim

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

STOPIFY

More

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 672 271.08 €