Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Nataļjai Gončarei

Nataļjai no Jelgavas ir 51 gads. Viņai ir pieaudzis dēls, ko viņa audzināja viena. Pēc profesijas viņa ir pavāre, strādā gaļas pārstrādes cehā, lai gan pēdējos gados ir ļoti grūti veselības stāvokļa dēļ.

Pirms 8  gadiem viņai parādījās ādas slimība ar niezi, apsārtumu un tūsku, kas tika ārstēta gan kā psoriāze, gan kā herpes infekcija, tomēr ārstēšana nepalīdzēja. Slimība gadu gaitā attīstījās līdz pirms nepilniem 2 gadiem viņai apstiprināja retu ļaundabīgu slimību - Mycosis fungoideus. Tika uzsākta ārstēšana, kas diemžēl nav palīdzējusi. Sākotnēji slimība skāra ķermeni, bet pēdejā laikā tūska un apsārtums parādījās arī uz sejas. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis dārgu, valsts neapmaksātu ziedi Chlormethine hydrochloride gel, kas ik mēnesi izmaksā 1604,84  eiro. Pirmie 2 iepakojumi iegādāti par ģimenes līdzekļiem, bojātās ādas stāvoklis ir nedaudz uzlabojies.  Gadu ilgam kursam vēl nepieciešami 16 048,40 eiro, bet šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Šīs zāles šobrīd ir vienīgā Nataļjas cerība. 

Palīdzēsim Nataļjai!

The Project is placed online on: 20.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

For Children With Autism

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Palīdzība Reinim Ķerim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €