Follow us Today has already donated 4,170.00 €

Palīdzība Mihailam Strogonovam

Mihailam no Rīgas ir 4 gadiņi. Zēns piedzima vesels bērniņš - laime jaunajiem vecākiem. Auga un attīstījās, sāka arī apmeklēt bērnudārzu un mamma atgriezās darbā.

Mihails ir fiziski labi attīstīts bērniņš, taču 2022.gadā tika diagnosticēts bērnības autisms un valodas attīstības traucējumi. Diemžēl Mihails nerunā, vāji veido acu kontaktu, ļoti kustīgs un aktīvs, pārāk emocionāls un nestabils, un ja viņam kaut kas nepatīk,  tad sit galvu pret grīdu, met mantas pa gaisu. 

Puisēna vecāki ļoti daudz iegulda laiku un finansiālos līdzekļus, lai nodrošinātu dēla ārstēšanu. Katru rītu Mihaila mamma ved dēlu uz ABA terapijas nodarbībām, bērnudārzu, tad uz savu darbu. Pēc darba  mamma ved dēlu uz audiologopēda un ergoterapeita nodarbībām, kuras ir ļoti nepieciešamas, bet tiek apmeklētas tikai pēc finansiālajām iespējām. Lai apmaksātu gan dēla ārstēšanu, gan ikdienas tēriņus, strādā abi vecāki, taču puisēna mamma satraucās par iespējam apmaksāt bērna terapijas nodarbības nākamajā gadā. Mihailam nepieciešamas ABA terapijas nodarbības 4x nedēļā un audiologopēda nodarbības 2x nedēļā, kas kopā gadā izmaksā 6720 eiro. Izmaksas ir ļoti lielas, bet ļoti nepieciešamas Mihailam, lai varētu attīstīties un iekļauties sabiedrībā. Puisēna ģimene lūdz mūsu atbalstu šajos Ziemassvētkos.

Palīdzēsim šajos Ziemassvētkos Mihailam un viņa ģimenei! Kopā mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 20.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Ukrainas māja Latvijā

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Karo droši!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 532.30 €