Follow us Today has already donated 1,516.62 €

Palīdzība Martas Javas aprūpē

Martai no Kandavas ir 19 gadi. Viņa augusi kuplā piecu bērnu ģimenē. Martai ir dvīņu māsa Elza, ar kuru viņa ir cieši saistīta. Kopš dzimšanas Martai ir bērnu cerebrālā trieka. Viņa pārvietojas ratiņkrēslā, un ar citu palīdzību var arī nedaudz staigāt. Ir apgrūtināta ēšana, lieto tikai smalki blenderētu ēdienu. Meitene nerunā, bet visu saprot, un ar zīmēm prot parādīt, ko vēlas.                             

Marta ir ļoti sabiedriska, viņai patīk mūzika, labprāt apmeklē dažādus pasākumus, kā arī piedalās nometnēs bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Viņa ģimenei liek būt aktīvai, un priecājas par kopīgiem izbraucieniem.

Martai ik dienas nepieciešama nepārtraukta uzmanība un aprūpe. Jau astoņus gadus ģimenes sargeņģelis ir auklīte Gunta. Sakarā ar lielo attālumu Marta skolu apmeklē tikai divas reizes nedēļā, tādēļ pārējo laiku pavada mājās. Auklīte izved viņu pastaigās, ir klāt brīžos, kad vecāki nevar  pieskatīt, jo cita palīga ģimenei nav. Abi Martas vecāki strādā uz maiņām, lai kāds vienmēr būtu pie meitas. Tētis uz darbu iet agri  no rīta, mamma- pēcpusdienā. Savu auklīti Marta ir iemīļojusi un ļoti gaida.

Martas ģimene lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā arī turpmāk. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Kopā gadā nepieciešami 3072 eiro auklītes darba apmaksai. Lai auklītes palīdzība būtu arī turpmāk, ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

 Palīdzēsim Martas ģimenei! 

The Project is placed online on: 20.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

POGA uz riteņiem

Support special children!

Palīdzība Maksimam Kazarovecam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 227 838.77 €