Follow us Today has already donated 1,212.50 €

Palīdzība Markusam Kraščukam

Markusam ir trīs gadi. Markusam ir diagnosticēts bērnības autisms un ģimene dara visu iespējamo, lai nodrošinātu savam dēlam labāko aprūpi un izglītošanos. Bērns ar autismu ir un paliks smags pārbaudījums ģimenei. Diemžēl Latvijas izglītības un medicīnas sistēma nespēj piedāvāt pilnvērtīgu atbalstu ne Markusam, ne viņa ģimenei. Lai sniegtu labāko terapiju savam bērnam ar autismu, ir vajadzīgi lieli līdzekļi un nepieciešama pastāvīga ABA terapija, lai atvieglotu dzīvi gan zēnam, gan ģimenei. Markusam ļoti nepieciešama pastāvīga terapija bez pārtraukumiem, lai mācītu socializēšanās prasmes, attīstītos un neatpaliktu no saviem vienaudžiem. Vecāki dara visu iespējamo, lai Markuss ar laiku varētu iekļauties sabiedrībā un socializētos. Markusa ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis, jo mammai ir patstāvīgi jābūt kopā ar dēlu un jāpalīdz viņam.

Markusam rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 5 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 5929 eiro, lai bez pārtraukumiem veselu gadu apmeklētu ABA terapijas nodarbības.

Mēs kopā varam palīdzēt Markusa ģimenei, jo arī mūsu devīzei ir jābūt tādai kā puisēna ģimenei: “Māja, kur valda liela mīlestība- vienmēr ir vieta brīnumiem!” Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 06.08.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Bērna sargeņģelis

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Olgai Pupkovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

939 671.68 €