Follow us Today has already donated 20,939.58 €

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Markusam no Salaspils ir 24 gadi. Viņš ir daudzpusīgs jaunietis, kurš mīl dabu, pārgājienus un ēst gatavošanu. Puisis ir absolvējis kulinārijas koledžu. Ikdienā viņam ļoti patīk gatavot interesantus ēdienus, pastāvīgi pilnveidojoties kulinārijas nozarē.

Viņa dzīvesprieks un humors ir bijis viņa spēks. Taču šobrīd viņš cīnās par savu dzīvību. Pirms pusotra gada Markusam atklāja kuņģa vēzi ar metastāzēm aknās. Pusotru gadu tika veikta regulāra ķīmijterapija, kura deva cerību, ka Markuss būs vesels, tomēr slimība neatkāpās, tika veikta sarežģita un smaga operācija. Pēdējie mēneši Markusam un viņa ģimenei ir bijuši ļoti smagi, bet ārsti ir devuši cerību. Nozīmēta vienīgā iespējamā ārstēšana ar medikamentu Enhertu. Viena deva maksā 12 843,60 eiro. Medikamenti nav valsts kompensēti, tiek gaidīta atbilde no Nacionālā veselības dienesta par daļēju individuālu kompensāciju. Taču zāles jāsāk lietot pēc iespējas ātrāk. Pirmā deva iegādāta ar ģimenes un draugu atbalstu, bet nepieciešami līdzekļi vēl piecām devām par kopējo summu 64 218 eiro. 

Markusa ģimene un draudzene, kura ikdienā par viņu rūpējās, ir viņa lielais atbalsta plecs. Puisis sapņo izveidot ģimeni un dzīvot laimīgu dzīvi. Palīdzēsim Markusam saglabāt cerību un ticību uz laimīgu nākotni!

The Project is placed online on: 07.06.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Marijai Bozovičai

Medical Massage

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 457 875.29 €