Follow us Today has already donated 15,378.50 €

Palīdzība Kārlim Miesniekam

Pērnā gada Līgo vakars vairākiem Valmieras puses līgotājiem beidzās traģiski. Svētku vakarā sākās spēcīgs vējš un negaiss. Zibens spēriens trāpīja ozolā, kuru spēcīgais vējš nolauza un tas uzkrita līgotājiem, kuri atradās uz terases pie mājas.  Četri no viņiem guva smagas traumas, viņu vidū arī Kārlis. Notikuma vietā ieradās glābēji un mediķi, kuri cietušos nogādāja slimnīcā.

Kārlis guva mugurkaula jostas daļas skriemeļa lūzumu, kā rezultātā viņam ir mazā iegurņa orgānu funkciju traucējumi, nepieciešama katetrizācija, muguras sāpes un izteikti jušanas traucējumi kājās. Kārlis ir pārcietis divas operācijas, izgājis rehabilitāciju, lieto zāles un regulāri ir ārstu uzraudzībā.  Taču atveseļošanās vēl turpinās un ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Ikmēneša katetrizācijas (katetri un gēls) izdevumi ir līdz pat 130 eiro, kā arī Kārlim rekomendēta rehabilitācija Siguldas slimnīcā. Divu nedēļu rehabilitācijas kurss izmaksā līdz pat 800 eiro. Gadā diviem rehabilitācijas kursiem un katetrizācijas izdevumiem kopā nepieciešami 3 160 eiro. Neskatoties uz pārciesto un ikdienas grūtībām, Kārlis ir optimists, pozitīvi raugās nākotnē un, Līgo svētkus šogad sagaidīs kopā ar draugiem cieši ticot, ka viss būs labi.

Palīdzēsim Kārlim!

The Project is placed online on: 22.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Albertam Strautmanim

Support for the Ukrainian people

Palīdzība Andrejam Guļajevam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 748 002.20 €