Follow us Today has already donated 80.00 €

Palīdzība Jānim Kaurātam

Jānim no Mārupes novada Skultes pagasta ir 63 gadi. Pirms 3 gadiem nelaimes gadījumā gāja bojā viņa 18 gadus vecā meita, drīz pēc tam viņu pašu skāra insults. Taču pirms gada Jāni piemeklēja atkārtots insults, kā rezultātā viņš zaudēja redzi labajā acī un pastiprinājās kreisās puses kustību traucējumi, kas bija radušies jau pirmā insulta rezultātā.

Tā kā līdzšinējā  insulta ārstēšana Jānim uzlabojumus nebija devusi, viņš izlēma ārstēties ar antroposofās medicīnas līdzekļiem. Ārsta vizīte un 3 mēnešu zāļu kurss izmaksā 1160 eiro. Jānis ir trūcīgs un pats šo ārstniecību nevar apmaksāt, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Jānim!

The Project is placed online on: 16.08.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gaisma mūsu brīvībai!

Atkārtota palīdzība Jeļenai Blicavai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

729 597.28 €