Follow us Today has already donated 3,191.34 €

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Indrai no Kuldīgas novada ir 76 gadi. Ģimenē izaudzināti dēls un meita. Indra visu savu profesionālo dzīvi veltījusi bērnu izglītošanai, strādājot par sākumskolas skolotāju, logopēdi un speciālās izglītības skolotāju, iespēju robežās turpina strādāt arī šobrīd. Pēdējie gadi Indras ģimenei bijuši smagi vīra veselības problēmu dēļ, taču pērn smaga slimība piemeklējusi arī pašu Indru. 

Pērn Indrai atklāja ļaundabīgu audzēju - zarnu adenokarcinomu. No sākuma nācās pārciest vēdera dobuma operāciju, lai izņemtu audzēju. Tad sekoja 10 reižu ķīmijterapijas kurss. Jau šķita, ka tumšajam slimības mākonim parādījusies zelta maliņa un Indra ir atveseļojusies. Tomēr šī gada sākumā ārsti atklāja, ka ir notikusi audzēja mutācija. Konsīlijs Indrai nozīmējis medikamentu Pembrolizumab, kas nav valsts kompensējamo zāļu sarakstā viņas diagnozei. Viena zāļu deva izmaksā 3860 eiro, gadu ilgam kursam nepieciešami 65 620 eiro. Indra ir pensionāre un viņas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēl viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim kopā Indrai!

The Project is placed online on: 02.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Annai Mutorei

For Chronically and Terminally Ill People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 312.08 €