Follow us Today has already donated 5,647.50 €

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Gundegai no Rīgas ir 47 gadi, viņa ir radoša personība, kas mīl mākslu un mūziku. Savulaik pati aizrāvās ar gleznošanu, tagad ar fotografēšanu un rotaļu lācīšu kolekcionēšanu. Viņas kolekcijā to ir vairāk kā 300. Vienu “teddy” lācīti viņa darinājusi pati savām rokām un saņēmusi atzinību attālinātā konkursā Anglijā. Bet par savu lācīti Rūdi viņa sarakstījusi trīs grāmatiņas bērniem. Gundega strādā žurnālistikā, rakstot par kultūras un radošām tēmām.

Jau daudzus gadus viņas dzīvi aizēno spēcīgas galvassāpes. Tās viņai bijušas jau kopš pusaudzes gadiem, bet gadu gaitā kļuvušas arvien spēcīgākas. Izstaigāti dažādi ārsti un izmeklējumi, izmēģinātas dažādas terapijas un medikamenti, diemžēl risinājumu galvassāpju mazināšanai nebija izdevies atrast. Gundegai tika noteikta diagnoze – migrēna un nozīmēti dažāda stipruma medikamenti.  Pēdējā laikā galvassāpes ir bijušas tik spēcīgas, ka nācies ņemt slimības lapu un lietot līdz pat 8 spēcīgām pretsāpju tabletēm dienā, bet mēnesī kopā līdz pat 70!   Pērn ārstu konsīlijs Gundegai nozīmējis Ajovy injekcijas. Jau pēc pirmās injekcijas Gundega sajuta būtisku stāvokļa uzlabošanos, kad sāpes vairs nebija tik biežas un spēcīgas, papildus injekcijām reti vajadzēja kādu citu pretsāpju līdzekli. Tas būtiski uzlaboja Gundegas pašsajūtu un darba spējas. Taču šīs injekcijas ir ļoti dārgas un Gundega tās vairs nevar atļauties, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik mēnesi Gundegai nepieciešami 320,51 eiro, bet līdz gada beigām kopā 2 884,59 eiro. Nacionālais veselības dienests šo zāļu kompensāciju Gundegai ir atteicis. Palīdzēsim Gundegai!

The Project is placed online on: 17.03.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Emociju stāsts

For Mothers of Seriously Ill Children

Help in Emergency Situations

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 340 909.91 €