Follow us Today has already donated 2,088.00 €

Palīdzība Germanam Toropovs

Mazajam Germanam ir 3 gadiņi, un puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē. Ļoti lolots un gaidīts ieradās šajā pasaulē un līdz 1,5 gadu vecumam viss viņa attīstībā noritēja labi, zēns jau sācis teikt pirmos vārdus. Tomēr ar laiku ģimene sāka pamanīt, ka puisēns kļūst bailīgāks, nepieņem svešiniekus un nedroši dodas uz nezināmām vietām. Bērnudārza gaitas uzsākot, piedzīvojis kritienu, kura rezultātā bija jāšuj lūpiņa. Pēc šī notikuma Germans pavisam noslēdzās sevī, pielipa mammai kā dadzītis un nevēlējās nekur doties un šķirties no mammas. Ģimene, lai netraumētu puisēnu, bija spiesti palikt mājās un pieskatīt Germanu. Speciālistiem ir aizdomas, ka Germanam ir autiskā spektra traucējumi.

Šobrīd Germans dzīvo savā pasaulē, ar savu redzējumu par lietām un notikumiem. Puisēns nevēlas sadarboties un draudzēties ar saviem vienaudžiem, spēlējas tikai ar savām izvēlētajām mantām, ēd tikai dažus ēdienus, ievēro savu dienas ritmu. Puisēns ir ļoti aktīvs bērns un viņam grūtības sagādā koncentrēšanās kādam uzdevumam.

Speciālisti puisēnam rekomendē apmeklēt ABA terapijas nodarbības, un ģimene jau pēc pirmo nodarbību apmeklējuma sajuta pārmaiņas dēliņa uzvedībā un saņēma psiholoģisku atbalstu no terapeita. ABA terapijas nodarbības ir svarīgi turpināt, bet ģimenei pietrūkst līdzekļu. Germana 3 intensīvajiem ABA terapijas kursiem nepieciešami 3600 eiro, no kuriem 2429.35 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1170.65 eiro.

Palīdzēsim Germanam un viņa ģimenei!

 

The Project is placed online on: 14.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Support for the Ukrainian people

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 523 876.66 €