Follow us Today has already donated 930.00 €

Palīdzība Emanuelam Gražulim

Emanuelam ir 6 gadi. Puisēns piedzima ar Dauna sindromu jeb 21.hromosomas trisomiju. Emanuels ir dzīvespriecīgs, aktīvs un darbīgs puika, kuram ļoti nepieciešamas regulāras un konstruktīvas, attīstošās nodarbības. Puisēna vecāki dara visu iespējamo, lai viņu dēliņš ar laiku kļūtu pastāvīgs, spētu pats sevi aprūpēt un darīt elementārus darbiņus. Vecāku sapnis ir, lai puisēns ar laiku spētu iekļauties sabiedrībā, tiktu pieņemts un spētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Emanuela vecāku ikdiena ir izaicinājumu un rūpju pilna, jo jārūpējas par trīs atvasītēm, kurām katrai ir savas vajadzības un intereses. Emanuelam ir divas māsiņas, ar kurām viņš cenšas sadzīvot un sadarboties. Ir dienas, kad puisēns ieslīgst destruktīvās darbībās, ar viņu grūti vienoties un viņš grib visu darīt pa savam prātam. Regulāri apmeklējot ABA terapijas nodarbības ir sasniegts labs progress, un vecāki jūt dēliņa uzvedības un sadarbības prasmju uzlabošanos. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt 3 reizes nedēļā un tam gadā nepieciešami 6240 eiro. Emanuela vecāki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Emanuelam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 26.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Infants and Toddlers Grow!

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Aijai Vabalei

Before you fly, plant a tree!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 808.54 €