Follow us Today has already donated 450.00 €

Palīdzība Eleonorai Kļavai

Eleonorai ir 8 gadi un meitenīte dzīvo Rīgā. 2019. gadā meitenītei tika uzstādīta diagnoze – autisms, runas un valodas attīstības traucējumi. Eleonora apmeklē specializēto skolu un mācās pēc īpašas un pielāgotas programmas. Meitenītei pastāvīgi ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts un uzmundrinājumi. Lielākā sāpe šobrīd ir Eleonoras iespējas izteikties verbāli. Meitenīte var pateikt dažus vārdus un frāzes, bet nepieciešams runas prasmes attīstīt vēl vairāk, lai varētu izteikties, sarunāties ar līdzcilvēkiem un pateikt kā jūtas.

Eleonora ir aktīva meitene – viņa dievina atrašanos dabā un bērnu aktīvajos laukumiņos, patīk braukt uz jūru, vērot to un vasarā plunčāties jūras ūdenī. Eleonora klausās mūziku, dejo un spēlējas ar Lego klučiem.

Pagājušā gada pavasarī Eleonora sāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības, un ir sasniegti labi rezultāti un apgūta speciālā PECS kartiņu sistēma, ar kuru palīdzību vieglāk meitene var izteikt un norādīt savas vajadzības. Speciālisti rekomendē darbu ar audiologopēdu un ABA terapijas speciālistu turpināt. Terapijām gadam nepieciešami 5544 eiro. Eleonoras tuvinieki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Eleonorai sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā izdosies!

The Project is placed online on: 12.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Lienei Zībergai

Ukrainas māja Latvijā

Help for Elderly People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 328.54 €